$95 za noc
$95 za noc
Hotel Majestic, Mexico City, Mexico

Hotel Majestic

Mexico City, Mexico - Madero 73, Col. Centro

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Naše místo je v Zocalo, Mexico City náměstí, kde také najdete Národní palác, katedrálu Metroplitan a City Hall budov. Dva bloky od aztecs grand ruiny chrámu & muzeum.

85 pokojů včetně pěti rohové apartmá, které mohou mít jednu nebo dvě ložnice a obývací pokoj. Jsou všechny dekor s 30A styl nábytku jako hotel otevřen v roce 1937 a jsou eqquipped s jedním nebo dvěma králi lůžky, kabel, dálkové ovládání televize, AM - FM rádio, budík, minibar a koupelnou s vanou a sprchovým koutem. Pokojů ve čtvrtém patře jsou non-smoking. Exteriér místnosti může být čelí Zocalo nebo Madero ulici, interiér pokoje stojí atria. Existuje spousta připojení pokojů.

V restauraci Terraza je na střeše-top, otevře od 7:00 hod. do půlnoci. Má uvnitř a vně posezení s krásným výhledem na Zocalo náměstí. Můžete si vychutnat mexické a mezinárodní kuchyně s živou zábavu každodenním během oběda času. Snídaně formou bufetu je podávána každé ráno od 7:00 do 11:30 a o sobotách a nedělích je chutné mexické oběd formou bufetu s živou hudbou Mariachiho od 1:00 do 5:00 hod.

  • Hotel Majestic, Mexico City, Mexico, Mexico hostely a hotely
  • Hotel Majestic, Mexico City, Mexico, Rodinné ubytovny v Mexico City
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $95


Politiky
Podrobnosti o ceně

$95 - 220 za noc

Umístění - Hotel

Madero 73, Col. Centro
Mexico City
Mexico D.F. (The Federal District)
Mexico  06000

Zeměpisná šířka: 19.43313, Zeměpisná délka: -99.13456