$55 co noc
$55 co noc
Hotel Laguna Bacalar, Bacalar, Mexico

Hotel Laguna Bacalar

Bacalar, Mexico - 35 Km N Of Chetumal Just Off Rt. 307, Bacalar, Quintana Roo
4.0   

Przeczytaj 1 opinię

 • Wspaniałe opcje jedzenia
 • Bardzo bezpieczne środowisko
 • Rozkosznie czyste
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Nice Hotel, but different concept (No TV and AC in the room but clean). ... Good Hotel if you have a car, no AC in the rooms but have a fan, no TV in the room but have one TV with SKY...
The lake is beautifull and in the down Town have a water sports

Opis - Hotel

Hotel Laguna usytuowany bezpośrednio na krystalicznie czystej wody Laguna Bacalar, Quintana Roo, Meksyk. Tylko 30 minut na północ od Chetumal, 75 minut od Mahajual i 2 godziny na południe od Tulum, Hotel Laguna to oaza gościnności wśród spokojne, naturalne piękno Bacalar.

 

Niezależnie od tego, czy lot w Chetumal i podjąć taksówkę, wynająć samochód, lub autobusem, znajdziesz hotel idealnym miejscem na relaks, a centralny punkt do zwiedzania Yucatan. Zaledwie kilka minut od Fort San Felipe w Bacalar, Hotel Laguna oferuje gościom pokoje, Cabañas prywatnych, a wszystkie apartamenty w tym dobę maid service i każdy z spektakularny widok z widokiem Laguna Bacalar. Chetumal muzea i lokalnych Mayan ruiny są tylko kilka minut.

Hungry? Spróbuj hotelu doskonała restauracja "Las Conchas." Patrząc na chłodne napoje lub miejsce siedzieć w cieniu? Usiądź w hotelowym barze "La Bola Quadrada" obok basenu i porządku, co chcesz.

 

Chcesz ominąć? Pozwól nam pomóc zbadać laguny statkiem, w pobliżu miasta taksówką lub wiele archeologicznych w pobliżu taksówką lub wynajem samochodu.

Czy wydatki noc poruszając Bacalar lub przebywającym na kilka tygodni, Hotel Laguna zapewnia wygodne , piękne pokoje, ogrody, podstawy i najlepsze opinie Laguna Bacalar można znaleźć. Odwiedź nas, a zobaczysz co mamy na myśli.

Hotel Laguna - oferuje wspaniałą gościnność i Meksykańskimi wspaniały widok - to wspaniałe miejsce na rodzinne uroczystości lub imprezy biznesowe. Hotel, restauracja, recepcji, a widok jest super, na basen i relaks są świetne, a do żywności i usług nie można pokonać.

 • Hotel Laguna Bacalar, Bacalar, Mexico, Mexico schroniska i hotele
 • Hotel Laguna Bacalar, Bacalar, Mexico, Najlepsze lokalizacje w Bacalar
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Hotel
 • Hotel pokoje / jednostki: 32
 • Rok budowy: 1980
 • Odnowiony: 2005
 • Klasyfikacja publiczna: 3
Hotel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $55

Mieszkanie Dom Doble Standard

Hotel udogodnienia

24-godz recepcji bar / lounge Wypożyczalnia rowerów Wynajem łodzi Śniadanie Wynajem samochodów Kursy walut Ogrody Sklep z upominkami Pralnia / valet service Linen included Mączka plany Spotkanie obiektów Multi-lingual staff Nie curfew Open 24 hours Parking (bezpłatny) Zwierzęta domowe dozwolone Pool (outdoor) religijne preferowane planów / ceny Restauracja na stronie Room service Sejf-front desk Taksówki Tour Pomoc Napięcie konwertory dostępne

Wyposażenie pokoju

Hotel Laguna oferuje overnight gościom pokoje, Cabañas prywatnych i apartamentach. Wszyscy goście mają dostęp do jeziora i basen basen, ogrody i podstawy, pokój dzienny i posiedzenia dziedzinach, plus hotelowym barze i restauracji.

Pokoje i prywatnych Cabañas są przestronne z jeziorem widzenia i dwa łóżka queen size i prywatne patio z widokiem na stół i krzesła Laguna Bacalar. Prywatne Cabañas są oddzielne od hotelu i prywatne wejście i patio. Niektóre pomieścić do czterech osób, niektóre z nich A / C, wszystkie posiadają prywatną łazienką i codziennie maid service.

Klimatyzacja Wake-up calls


Sąsiedztwo

Hotel Laguna to oaza gościnności wśród spokojne, naturalne piękno Bacalar Lagune

Punkty zainteresowania
 • Laguna bacalar
 • Blue Cenote
 • Kasyno
 • Belize

Jedzenie i picie
Jedzenie w domu
La Laguna
Jedzenie w hotelu Laguna nie może być łatwiejsze i bardziej piękna. Hotel posiada restauracje na wolnym powietrzu przy stołach wokół patio i basenu; pomieszczeniu z widokiem na basen, do ogrodów i laguny, lub w klimatyzowanej jadalni z panaromic widzenia
La Bola Quadrada
Oferty zimne napoje bezalkoholowe, napoje mieszane doskonałe , a także wybór wina i piwa. Siedzieć w barze, korzystające z Vista z Laguna Bacalar; lounge na poolside z chłodnym koktajlu lub korzystają napój wyboru z balkonem wychodzącym na zdjęcie podstawy

Zasady
Szczegóły ceny

$55 co noc

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

10% na 7 dni przed chek w 100% zapłacić 72 godziny przed chek w

Lokalizacja - Hotel

35 Km N Of Chetumal Just Off Rt. 307, Bacalar, Quintana Roo
Bacalar
Quintana Roo (Estado de Quintana Roo)
Mexico  77342

Jak się tam dostać

Aby odwiedzić Hotel Laguna z Chetumal lub południu Bacalar: głowa na północ Trasa # 307 poprzez Huay Pix i XUL Ha. Zobaczysz wyjścia i autobusowy dla Cenote Azul około 12 km na północ od XUL Ha. Można 1) skręcić w prawo i ponoszą tutaj prawo wzdłuż Costera prawie 2. 5 km, aż zobaczysz hotel parking po prawej stronie, lub 2) w dalszym ciągu na północ # 307 tylko 1. 5 km więcej i skręcić w prawo w hotelu podpisania, następnie głowę prosto i noszą prawo, aby wejść do hotelu.

 

Aby odwiedzić Hotel Laguna od północy Bacalar: szef południe na Route 307 #, aż przechodzą Bacalar i poza prędkości bumps. Kontynuuj południe na # 307 i przygotować się do skrętu w lewo 2 km na Cenote Azul wyjścia. Skręć w lewo (w całej northboard ruchu) na Cenote Azul wyjścia, a następnie pokrywa prawo i przejść wzdłuż Costera prawie 2. 5 km, aż zobaczysz hotel parking po prawej stronie.

Autobus do Bacalar

Najbliższe lotnisko: Cancun 350klm