$55 za noc
$55 za noc
Hotel Laguna Bacalar, Bacalar, Mexico

Hotel Laguna Bacalar

Bacalar, Mexico - 35 Km N Of Chetumal Just Off Rt. 307, Bacalar, Quintana Roo
4.0   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Výborná jídla
 • Především bezpečné
 • Úžasně čistý
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Nice Hotel, but different concept (No TV and AC in the room but clean). ... Good Hotel if you have a car, no AC in the rooms but have a fan, no TV in the room but have one TV with SKY...
The lake is beautifull and in the down Town have a water sports

Popis - Hotel

Hotel Laguna se nacházejí přímo na křišťálově čisté vody Laguna Bacalar, Quintana Roo, Mexico. Pouze 30 minut severně od Chetumal, 75 minut od Mahajual a 2 hodiny na jih od Tulum, Hotel Laguna je oáza uprostřed klidné pohostinnost, přírodní krásy Bacalar.

 

Ať už letět do Chetumal a vzít si taxi, pronájem aut, nebo se autobusem, najdete v hotelu dokonalé místo pro relaxaci a ústředním bodem pro objevování Yucatan. Jen minut od Fort San Felipe v Bacalar, Hotel Laguna nabízí hostům pokoje, soukromé Cabanas, a apartmá, včetně všech denní úklid a každý s velkolepý pohled přehlíží Laguna Bacalar. Chetumal muzeí a místní Mayové trosky jsou jen minut.

Hladový? Zkuste Hotel vynikající restauraci "Las Conchas." Hledáte chladné nápoje nebo místo k sezení ve stínu? Posaďte se na hotelovém baru "La Bola Quadrada" přímo u bazénu a pořadí, co chceš.

 

Chcete se dostat kolem? Dovolte nám pomůže prozkoumat laguny lodí, v blízkosti měst taxíkem, nebo mnoho archeologických lokalit v blízkosti taxi či pronájem auta.

Ať jsou výdaje na jednu noc cestování přes Bacalar nebo pobývají několik týdnů, Hotel Laguna nabízí komfortní , krásné pokoje, zahrady, důvody a nejlepší názory Laguna Bacalar být nalezena. Navštivte nás a uvidíte, co máme na mysli.

Hotel Laguna - nabízejí vynikající mexickou pohostinnost a nádherný výhled - je skvělé místo pro rodinnou oslavu nebo obchodní setkání. Hotel, restaurace, recepce, a cílem je super, na koupání a relaxaci jsou skvělé a jídlo a službu nelze porazit.

 • Hotel Laguna Bacalar, Bacalar, Mexico, Mexico hostely a hotely
 • Hotel Laguna Bacalar, Bacalar, Mexico, Ubytovny pro mládež a levné hotely, zůstaňte v blízkosti toho, co chcete vidět a dělat v Bacalar
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 32
 • Rok postavený: 1980
 • Renovovaný: 2005
 • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $55

Apartmán Chalupa Doble Norma

Hotel vybavení

24-hod recepce Bar / salon Půjčovna kol Půjčovna snídaně Pronájem aut Směnárna zahrada Dárkové shop Prádelna / sluha služba povlečení Jídelní plány Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci Ne zákaz vycházení 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bazén (venkovní) Náboženské Preferovaným plány / kurzy Restaurace na stránkách Pokojová služba Trezor-recepce Taxi služba prohlídka pomoc měniče napětí k dispozici

Vybavení pokojů

Hotel Laguna nabízí přenocování hostů místnosti, soukromé Cabanas, a apartmá. Všichni hosté mají přístup na jezero a plavecký bazén, zahrady a důvody, obývák a posezení oblastech plus hotelovém baru a restauraci.

Pokoje a soukromých Cabanas jsou prostorné s jezerem názor a zahrnuje dvě královny velikost postelí a soukromou terasou se stolem a židlemi s výhledem Laguna Bacalar. Soukromé Cabanas jsou oddělené od hotelu a mají vlastní vchod a terasu. Některé ubytovat až čtyři lidi, někteří mají / c, všechny mají vlastní lázně a denní úklid.

Air-conditioning Wake-Up hovory


Sousedství

Hotel Laguna je oáza uprostřed klidné pohostinnost, přírodní krásy Bacalar Lagune

Body zájmu
 • Laguna bacalar
 • Blue Cenote
 • Casino
 • Belize

Jídlo a pití
Jíst v domě
La Laguna
Stravování v hotelu Laguna nemůže být jednodušší a hezčí. Hotel nabízí jídelní stoly venku na terase a kolem bazénu, v interiéru s výhledem na bazén, zahrady a na lagunu nebo ve vzduchu-stabilizovaným jídelna s panaromic pohled
La Bola Quadrada
Nabídky studených nealkoholických nápojů, výborné míchané nápoje , plus výběr vín a piv. Sedět u baru se těší průhled z Laguna Bacalar; salonek v okolí bazénu s koktejlem v pohodě, nebo jít do nápojů výběru z vašeho balkon s výhledem na hotel důvodů

Politiky
Podrobnosti o ceně

$55 za noc

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

10% na 7 dnů před chek v 100% platit 72 hodin před chek v

Umístění - Hotel

35 Km N Of Chetumal Just Off Rt. 307, Bacalar, Quintana Roo
Bacalar
Quintana Roo (Estado de Quintana Roo)
Mexico  77342

Jak se tam dostat

Chcete-li navštívit Hotel Laguna Chetumal nebo z jihu Bacalar: vedoucí Cesta na sever přes Huay # 307 pix a XUL Ha. Uvidíte a výstupní zastávka pro Cenote Azul přibližně 12 km severně od XUL Ha. Můžete buď 1) zase tady a medvěd vpravo podél Costera téměř 2, 5 km, dokud neuvidíte hotelové parkoviště na pravé, nebo 2) pokračovat na sever # 307 jen 1, 5 km více a odbočit vpravo na hotel podepsat, pak hlavu rovně a nese právo vstoupit do hotelu.

 

Chcete-li navštívit Hotel Laguna od severu Bacalar: vedoucí na jih Trasa # 307 až budete procházet Bacalar a jsou mimo rychlost hrboly. Pokračovat na jihu # 307 a připravit se na odbočit vlevo do 2 km na Cenote Azul výstupu. Odbočit vlevo (přes northboard provoz) na Cenote Azul odchodu a pak ponese práva a postupovat podél Costera téměř 2, 5 km, dokud neuvidíte hotelové parkoviště po pravé straně.

Autobus na Bacalar

Nejbližší letiště: Cancun 350klm