€230 za noc
€230 za noc
Hotel Le Lavoisier, Paris, France

Hotel Le Lavoisier

Paris, France - 21 Rue Lavoisier

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Nachází se mezi Saint Augustin církve, Rue du Faubourg Saint Honore se Madeleine Monument a Champs Elysee, hotel Le Lavoisier je luxusní nemovitosti s pařížský neo-klasické architektury. Nabízí intimní a okouzlující atmosféru malého hotelu v kombinaci s výhradním a pozorný servis. Jeho elegantně renovovaných pokojů a apartmá se, aby Váš pobyt v Paříži se libý čas. Všechny pokoje a apartmány jsou zdobeny rafinován pastelových odstínech. Elegantní a starožitného nábytku v kombinaci s krásnými obrazy jsou v dokonalé harmonii s atmosféru hotelu.

  • Hotel Le Lavoisier, Paris, France, France hostely a hotely
  • Hotel Le Lavoisier, Paris, France, Jak používat body a propagační kódy pro cestování v Paris
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Rok postavený: 1999
  • Renovovaný: 1999
  • Veřejná klasifikace: 4
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €230


Hotel vybavení

24 hodinová recepce hlídání dětí na vyžádání letiątě Autopůjčovna desk Concierge desk Suché čištění Express odbavit Express check out Fax a foto kopii služba Prádelna / sluha služby Denní úklid Zdravotnické služby nosičů Tiskárna / PC k dispozici Pokojová služba Shoeshine prohlídka stolu Vstávej hovory Zvířata přijímá Ice strojů Zabezpečené parkování Trezor na recepci Jazyky angličtina španělština italština japonština

Vybavení pokojů

30 pokojů a apartmánů jsou zdobeny rafinován pastelových odstínech. Elegantní a starožitného nábytku v kombinaci s krásnými obrazy jsou v dokonalé harmonii s atmosféru hotelu.


Sousedství

Okolí nabízí spoustu radosti: okružní (Madeleine, Concorde, Opera), procházky (Champs-Elysees, Tuileries, parc Monceau), nákupy (place de la Madeleine, Faubourg Saint-Honore, Grands magasins) a tisíce gastronomických míst.


Politiky
Podrobnosti o ceně

€230 - 305 za noc

Umístění - Hotel

21 Rue Lavoisier
Paris
Arrondissement de Paris, Département de Ville-de-Paris
Île-de-France (Région Île-de-France)
France  75008

Zeměpisná šířka: 48.87377, Zeměpisná délka: 2.32011

Jak se tam dostat

Orly letiště je 25 km od hotelu. Z letiště, vezměte Dálnice A6 do Paříže, pak Kruhové Highway (Peripherique). Výjezd na Porte Maillot a jít dolů East Champs Elysees Avenue. Vezměte Madeleine směru pak sstupují Malesherbes Boulevard až Rue Lavoisier.

Charles de Gaulle letiště je 20 km od hotelu. Z letiště vzít Dálnice A1 do Paříže, pak okružní Highway (Peripherique). Výjezd na Porte Maillot a jít na východ dolů Champs Elysees Avenue. Vezměte Madeleine směru pak sstupují Malesherbes Boulevard až Rue Lavoisier.