$110 co noc
$110 co noc
Hacienda Del Desierto, Tucson, Arizona

Hacienda Del Desierto

Tucson, Arizona - 11770 E Rambling Trail

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

Ciesz się smak z romantycznym starym hiszpańskim hacjenda w Arizonie w Hacienda del desierto położony na szesnaście ustronny akrów zaledwie kilka minut od restauracji i sklepów, ale świat od presji codziennego życia.

  • Hacienda Del Desierto, Tucson, Arizona, Arizona schroniska i hotele
  • Hacienda Del Desierto, Tucson, Arizona, Słynne schroniska w Tucson
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
  • Rok budowy: 1970
  • Odnowiony: 1998
  • Klasyfikacja publiczna: 3
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $110


Wyposażenie pokoju

W Casita jest osobną adobe Hideaway z własny parking, przedniej i tylnej ganki, przestronne i powrót patio z prywatnego spa, salon mebli i BBQ. W salonie i kuchenne mają bardzo szczególną saguaro żebrowany pułap, Saltillo kafle podłogi, a także duże antyczne, ozdobną spalania drewna puli wybrzuszony piec do ostygnięcia pogoda przyjemności. Pełne kąpieli sportowych Zatloczona witraża. Kapitan sypialnia posiada unikalnie zaprojektowane Meksykańskimi stylu headboard z królem wielkości łóżku. Druga sypialnia ma trudem toczyć łóżko jednostki z dwoma łóżkami. W Casita ma Old World hiszpański czują się wystrój, ale jest lekki i pogodny w tonie, uroczy mieszanka starego i nowoczesnego świata.

W dwupokojowy Patio Apartament z osobnym pełnej kąpieli wygląda obecnie na romantyczny dziedziniec z kwiatów wokół stare Meksykańskimi fontanną. Wygodne krzesła, przejażdżki lounge i zaprosić tabeli relaksu. Woda dźwięki z fontanną ukołysać do snu w nocy w łóżku królowej wielkości. W salonie znajduje się antyczne ozdobną spalających gaz ogrzewanie piec, podwójną sofę sypialną, a aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką i dwóch cooktop palnika.


Zasady
Szczegóły ceny

$110 - 225 co noc

20.00 za dodatkową osobę powyżej 2

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

11770 E Rambling Trail
Tucson
Arizona    85747

Szerokość: 32.15608, Długość geograficzna: -110.74071

Jak się tam dostać

Weź Valencia Road zjazdu I-10 (exit 267) i skręcić w lewo na stop. Go 7. 7 mil i skręcamy w lewo na Houghton Road. Skręć w lewo i podróże 4 mil do Escalante. Skręć w prawo w Escalante i przejdź do 2 mile Old Spanish Trail. Skręć w prawo i przejść do 1, 3 mil Camino del desierto. Skręć w prawo i szukać różowego owalny znak w lewo, który brzmi "Hacienda del desierto". Skręć w lewo, gdy pojawi się stiukowe ściany i bezpieczeństwa bramy. Przejście przez bramę bezpieczeństwa i kierować się drogowskazami na dużą dom z palmami w przód.