$110 za noc
$110 za noc
Hacienda Del Desierto, Tucson, Arizona

Hacienda Del Desierto

Tucson, Arizona - 11770 E Rambling Trail

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Užijte si chuť na romantické stará španělská hacienda v Arizoně to the Hacienda del nachází na samotě, šestnáct akrů jenom několik minut od restaurace a obchody, ale svět, daleko od tlaku každodenního života.

  • Hacienda Del Desierto, Tucson, Arizona, Arizona hostely a hotely
  • Hacienda Del Desierto, Tucson, Arizona, Více možností cestování v Tucson
Prostor
  • Typ majetku: Bed and breakfast
  • Rok postavený: 1970
  • Renovovaný: 1998
  • Veřejná klasifikace: 3
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $110


Vybavení pokojů

V Casita je samostatný adobe skrýš s vlastní parkoviště, přední a zadní porches a prostorná terasa zpět do soukromého lázní, nábytek obývák a BBQ. Obývací pokoj a kuchyň oblastech mají velmi zvláštní saguaro žebernatá strop, Saltillo dlaždic podlahy, a velký starožitný, vyšperkovaný spalování dřeva hrnec bellied kamna pro chladné počasí vyžití. Plné lázně sportovní nádherné vitráže oken. Ložnice má unikátně navržen mexický styl pelest s králem velké posteli. Druhá ložnice má postel na kolečkách jednotky s oddělenými lůžky. V Casita má Starého světa španělsky cítí k dekoraci, ale je lehká a veselá v tónu, půvabnou směs starého a moderního světa.

-Dvě místnosti Patio Suite s plnou soukromé lázně s výhledem na romantickém nádvoří s květinami kolem staré mexické fontánou. Komfortní židle, pohovka salónek a stolní pozvat relaxaci. Vodní zvuky z fontány odmlčení vám spát v noci ve své královně velké posteli. Obývací pokoj má antický vyšperkovaný spalující plyn vytápění kamny, dvojitou pohovkou lůžky a kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou, a dva-hořák sporáku.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$110 - 225 za noc

20,00 za osobu navíc nad 2

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Umístění - Bed and breakfast

11770 E Rambling Trail
Tucson
Arizona    85747

Zeměpisná šířka: 32.15608, Zeměpisná délka: -110.74071

Jak se tam dostat

Take Valencia Road výjezdu z I-10 (exit 267) a odbočte doleva na semafor. Přejít 7, 7 mil a odbočit vlevo na Houghton Road. Odbočte doleva a cestování 4 míle na Escalante. Odbočte doprava na Escalante a jet 2 mil na Staré španělské stezce. Odbočit vpravo a jet 1, 3 mil na Camino del the. Odbočit vpravo a podívejte se na růžové oválné znak vlevo, že čte "Hacienda del the". Odbočte doleva, kde uvidíte štukové stěny a bezpečnostní brány. Skočit přes bezpečnostní bránu a sledovat ukazatele na velký dům s palmami v popředí.